Polecam dobrego producenta odzieży roboczej

Polecam dobrego producenta odzieży roboczej

construction-646465_640Jestem pracownikiem budowlanym i mam już długoletnie doświadczenie w pracy w trudnych warunkach w otwartej przestrzeni. Od kilku lat pracuję dla firmy, która zajmuje się remontem i budową dróg w gminach koło Radomska, rzadziej w samym Radomsku.

Dla takich jak ja robotników pracodawca musi zapewnić dobrą odzież roboczą ochronną. Po pierwsze, musimy być widoczni w miejscu, gdzie pracujemy, żeby żadne auto nas nie potrąciło ani nie wjechała na nas żadna maszyna drogowa. Miałem już kilka ubrań roboczych od różnych producentów. Na szczęście wszystkie ubrania były dość dobre, bo wszystkie pochodziły od polskich producentów. Oczywiście, są ubrania robocze lepsze i gorsze. Mam już spore rozeznanie w tym temacie i mogę powiedzieć, że najlepszy jest producent z Krakowa. Ma on najlepszą odzież roboczą ochronną dla robotników pracujących w terenie. Ubrania od niego są bardzo dobrze widoczne i w dzień, i w nocy.

Po drugie, te ubrania są wygodne, nie krępują ruchów, ale też nie są przesadnie obszerne. Producent ma duży wybór rozmiarów bluz i spodni. Po trzecie, odzież ta jest wytrzymała i odporna na różnego rodzaju zabrudzenia i zniszczenia, nie pęka i nie dziurawi się. Chroni przed deszczem i w jakimś stopniu też przed mrozem, bo zdarza się, że pracujemy również, gdy temperatury spadają poniżej zera. Dobrze, że zimą szef nas oszczędza i nie pracujemy tyle co przy dobrych warunkach pogodowych. Latem musimy pracować dużo więcej, nieraz po dwanaście godzin dziennie. Zdarza się, że latem niektórzy pracują bez koszulek, ale ja uważam, że warto przynajmniej mieć na sobie kamizelkę odblaskową, żeby być bardziej widocznym.