Powiększ łazienkę z płytami gipsowo-kartonowymi

Powiększ łazienkę z płytami gipsowo-kartonowymi

Twoja łazienka jest za mała, byś mógł swobodnie z niej korzystać? Masz wrażenie, że od razu po wejściu do niej, na głowę spadają Ci ręczniki, kosmetyki i inne akcesoria? Jeśli tak, to najwyższy czas powiększyć ją, by korzystanie z prysznica i przebywania w łazience było przede wszystkim wygodne i komfortowe.

Sucha zabudowa, czyli dodatkowe półki

Problemem małej łazienki jest brak przestrzeni na stojące półki lub szafki. Czasami ustawiamy je „na siłę”, ale nie ma to większego sensu, ponieważ stanowią tylko przeszkodę i mogą być niebezpieczne. Dlatego pierwszym rozwiązaniem, które warto wprowadzić do mikro łazienki, jest stworzenie półek wewnątrz ścian. Z pomocą przyjdzie sucha zabudowa wnętrz. Taka opcja jest bardzo korzystna i wygodna. Nie tylko dzięki funkcjonalności, ale i estetyce. Pomieszczenie nie wydaje się nam być zagracone i zyskujemy miejsce na swobodne poruszanie się po pokoju. Kolejne wyjście to zamiana wanny na prysznic lub przeniesienie pralki do kuchni lub piwnicy. W ten sposób, zbędny w łazience sprzęt nie zajmuje cennych metrów.

Sucha zabudowa – podziel łazienkę

Jeśli przeniesiemy pralkę i suszarkę w inne miejsce, a toaletę zrobimy w osobnym pomieszczeniu, łazienka powiększy się jeszcze bardziej. Wiele osób decyduje się wykonać ścianki działowe w piwnicy, by z duże pomieszczenie podzielić na dwa mniejsza. W ten sposób można wykonać pralnię, która nie tylko nie zajmie już powierzchni w łazience, ale będzie bardziej funkcjonalna.

Profesjonalny remont z pomocą suchej zabudowy

Płyty gipsowo-kartonowe mogą się przydać nie tylko do powiększenia łazienki. Tego typu rozwiązania sprawdzą się w przypadku większości pomieszczeń. Gdy brakuje powierzchni, dobrze jest zagospodarować ją w taki sposób, by właśnie część przedmiotów przenieść na ścienne półki i regały. Zajrzyj na tę stronę internetową: https://termobud.com.pl, by zobaczyć ofertę i usługi profesjonalnej ekipy fachowców. Firma zajmuje się wykonywaniem wysokiej jakości suchej zabudowy we wnętrzach. Dzięki nim, z pewnością dodasz swojemu mieszkaniu kilku cennych metrów ².

Dodaj komentarz