Firma z wieloletnim stażem na rynku budowlanym

Firma z wieloletnim stażem na rynku budowlanym

O tym, że żadna profesjonalna budowa nie może się rozpocząć bez rozmieszczenia na placu budowy podnośników koszowych wie każdy, kto choć raz miał okazję zetknąć się z konstrukcją nowej budowli, niezależnie od jej przeznaczenia ani gabarytów.

Świadcząc usługi w zakresie wynajmu i sprzedaży naszych własnych podnośników koszowych oraz podestów ruchomych staramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych potencjalnych klientów bez względu na ich budżet oraz doświadczenie w branży budowlanej. Szereg naszych konsultantów doskonale umie zrozumieć potrzeby naszych klientów i potrafi im doradzić na specjalnie zorganizowanych spotkaniach, które są organizowane w siedzibie naszego biura w ścisłym centrum Krakowa.

Dzięki poszerzeniu naszej oferty w ostatnim czasie działamy również na zasadzie consultingu z naszymi klientami w ich miejscu zamieszkania dostarczając im naszych usług doradczych w ich bezpośredniej lokalizacji co wpływa na ich komfort i nasze obopólne relacje. Poza wypożyczaniem naszego sprzętu takiego jak podesty ruchome czy też podnośniki koszowe, oferujemy także naszym klientom gruntowną renowację ich własnego sprzętu, dzięki czemu mają oni możliwość rzetelnie odrestaurować swoje pojazdy, części indywidualne oraz wszelkie komponenty i akcesoria.

Przegląd konserwacyjny podestów ruchomych zawsze odbywa się na terenie naszego zakładu w specjalnie wyznaczonej do tego strefie, która jest wyposażona w najróżniejsze narzędzia oraz specjalistyczny i zaawansowany technologicznie sprzęt, który sprawia, że nawet najbardziej skomplikowane naprawy lub wymiany części nie są nam straszne. Naprawa podestów ruchomych czy też podnośników koszowych nie stanowi żadnego problemu dla naszej kadry pracowniczej, w której skład wchodzą najbardziej doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem pracy i doświadczeniem, które większość z nich zbierała poza granicami naszego kraju.

Niezwykle zgrana ekipa ludzi w połączeniu z doskonała ekspertyzą Państwa urządzeń powoduje, iż jesteśmy obecnie niekwestionowanym liderem na rynku dostarczania usług w zakresie sprzedaży, wynajmu oraz konserwacji, naprawy oraz wymiany części w Państwa pojazdach budowlanych. Wspomniany sukces zawdzięczamy nie tylko naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w wykonywaną pracę, lecz przede wszystkim olbrzymiemu zaufaniu, jakim nas obdarzacie na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. W związku z tak wielkim kredytem zaufania postanowiliśmy rozbudować naszą ofertę o kolejne udogodnienia, aby nasza współpraca układała się jeszcze owocniej.

Chcesz wiedzieć więcej? Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową http://dzwignice.pl/serwis-urzadzen-dzwigowych/podesty-ruchome/

One thought on “Firma z wieloletnim stażem na rynku budowlanym

Dodaj komentarz