Producenci nakrętek pazurkowych

Producenci nakrętek pazurkowych

screw-534910_640Głównymi producentami nakrętek pazurkowych, jakie są obecnie dostępne na rynku to duże przedsiębiorstwa takie jak Fisher czy Spax.

Fisher to światowej renomy niemiecka firma zajmująca się wieloma dziedzinami przemysłu. W Polsce od lat istnieje filia pod nazwą Fisherpolska Sp. z o.o. z siedziba w Krakowie.

Oprócz systemów mocowań firma ta działa również w branży samochodowej czy zabawkarskiej. Poza Polską, firma ta ma swoje filie w 18 krajach w Europie jak i na całym świecie ( Ukraina, Estonia, Litwa czy Łotwa).W branży związanej z techniką mocowań firma ta oferuje szeroką gamę rozwiązań zarówno do lekkich jak i ciężkich obciążeń.Wśród asortymentu można znaleźć właśnie nakrętki pazurkowe

Fisher to firma, która znana jest użytkownikom jako marka, która oferuje na rynku świetne jakościowo produkty oraz posiadają dobrze wykwalifikowaną i kompetentną kadrę pracowniczą.

Spax wywodzi się z koncernu ABC (Altenloch, Brinck & Co.), to również duża niemiecka firma z tradycjami, która latami budowała swoją markę i pozycję na rynku. Od początku lat dziewięćdziesiątych zaczęły powstawać spółki dystrybucyjne w krajach takich jak Francja, Hiszpania, Turcja, Anglia czy USA.

Zajmują się głownie produkcją oraz rozprowadzaniem wkrętów, ale również i tutaj spotkać można nakrętki pazurkowe. W firmie tej rzemiosło łączone jest z najnowocześniejszymi technologiami inżynieryjnymi, jakie obecnie powstają, dlatego też ich wyroby są coraz lepsze, doskonalsze i dające pewność, że kupujący nie zawiedzie się na produktach oznaczonych ich logiem.