Na targi nie tylko po mieszkanie – deweloperzy czekają z niespodziankami

Na targi nie tylko po mieszkanie – deweloperzy czekają z niespodziankami

domJuż 10 i 11 maja odbędą się Targi Dom – Mieszkanie – Wnętrze w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich.W trakcie ich trwania będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku nieruchomości Poznania i okolic. Poruszanie się po Targach ułatwi specjalny przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.

Dla zwiedzających przygotowano liczne atrakcje i oferty specjalne dostępne wyłącznie dla odwiedzających Targi. Nie zabraknie również profesjonalnych porad z zakresu trendów w urządzaniu wnętrz oraz doradztwa kredytowego związanego z programem „Mieszkanie dla Młodych”.

– Wzrost limitów cenowych od kwietnia w programie MDM do 5029.20 zł dla gmin sąsiadujących z Poznaniem,może spowodować podniesienie cen nieruchomości w tych lokalizacjach. Dlatego warto już teraz rozważyć zakup i uniknąć podwyżek – mówi Bogusława Bryl – z Zarządu firmy Linea. – Podczas targów na pewno zaobserwujemy zwiększone zainteresowanie nieruchomościami oddalonymi od centrum Poznania. Wiele osób jest zmęczona zgiełkiem miasta i szuka komfortowej alternatywy dobrze skomunikowanej z centrum. Takie warunki spełniają nasze inwestycje. Można się o tym przekonać już 26 maja podczas III biegu o Koronę Dąbrówki. Zapraszamy wszystkich pasjonatów biegania i aktywnego wypoczynku – dodaje.

Na stoisku nr 3 firmy Linea będzie można odebrać bon uprawniający do bezpłatnego wzięcia udziału w Biegu o Koronę Dąbrówki. Dla uczestników wyścigu przygotowane są cenne nagrody. Biegacze, zwycięzcy, tradycyjnie już, posadzą drzewa, przed którymi wkopane zostaną tabliczki z wygrawerowanym ich nazwiskiem, osiągniętym wynikiem i datą. Szansę na zaistnienie w „lesie zwycięzców” biegu o koronę księżnej Dąbrówki ma każdy. Współorganizatorem imprezy jest firma Linea Sp. z o.o.

W trakcie trwania Targów odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertami mieszkań, ale też elementami wykończenia czy dekoracjami wnętrz. Będzie można uzyskać niezbędne informacje od doradców ds. zakupu mieszkań. Podczas akcji dostępne będą też liczne atrakcje m.in. Galeria „Dzielnicowo” czy warsztaty „7 kroków do własnego M”.